1. GALAVEČER Business for Breakfast Slovakia

Položili sme tradíciu slávnostnej výročnej udalosti Business for Breakfast Slovakia.
1. GALAVEČER BforB sme usporiadali spolu so Strediskom kultúry Bratislava Nové Mesto.
Vyhodnocovali sme rok 2017, odmeňovali najlepších ale hlavne sme sa výborne zabávali.
Ďakujeme všetkým zúčastneným - bolo nás vyše 90 - a našim partnerom, ktorí akciu podporili:

Hlavný partner:        DATACON - náš účtovník
Partneri:                   TAB The Alternative Board, Directreal, Panox, Butterfly reality, Cafe Makanan, Hotel Diplomat****, LB Academy, moja agentúra
Tomboloví partneri:  Balony.eu, Dynastic, Hotel Panorama****, AMC, Crystal Business Club, ABAKE, Gentle Jam

Tešíme sa na 2. ročník ... 

VÝSTAVA "PODNIKAJTE S FRANCHISINGOM"

Business for Breakfast® Slovakia jedným z hlavných partnerov jedinečnej výstavy na Slovensku - PODNIKAJTE S FRANCHISINGOM.    

Organizátorom výstavy je Slovenská Franchisingová Asociácia (SFA).

Nájdete tu zaujímavé podnikateľské nápady pod jednou strechou.
Chcete získať prehľad o franchisingu na Slovensku?
Máte záujem dozvedieť sa, aké franchisingové koncepty u nás pôsobia?
Alebo chcete rozšíriť svoje podnikanie prostredníctvom vlastného franchisingového modelu?

Na tieto otázky a ešte na mnohé ďalšie získate odpovede, ak sa prídete pozrieť na túto výnimočnú výstavu na Slovensku:

12. mája 2017 Deň otvorených dverí klubu BforB Nitra

12. mája 2017 otvárame dvere nitrianskeho klubu Business for Breakfast všetkým záujemcom o networking - zídu sa tu na tradičnom stretnutí čelnovia klubov BforB z celého Slovenska, ako aj ich hostia. Tentokrát sme si vybrali zaujímavý priestor - nedávno zrekonštruovaný Starý Biskupský Hostinec v Nitre na Sihoti uprostred mestského parku.

Ak sa chete zúčastniť, napíšte na bforb@bforb.sk a my Vám radi zašleme pozvánku.

 

Otvorenie nového klubu BforB PANORAMA Trenčianske Teplice

15.marca 2017 sme otvorili prvý klub Business for Breakfast® v Trenčianskom kraji - v Hoteli PANORAMA Trenčianske Teplice. Marketingový koncept založený na REFERENČNOM NETWORKINGU tak môžu naplno využívať aj podnikatelia v Trenčíne a okolí. Po mesiaci fungovania má klub 7 členov. 

Gratulujeme našim novým franchisantom Ivan Hlbocký (oblastný riaditeľ BforB Trenčín) a Anton Ladecký (manažér klubu BforB Panorama).

Hotel Diplomat**** a jeho tajomstvá

Miesto je zázračné

Mesto Rajecké Teplice je menšie mesto umiestnené cca 10 km od mesta Žiliny. Jeho rozloha v tomto kontexte nie je podstatná. Zaujímavé je, že keď sem prídete, zrazu sa ocitnete na mieste, kde akoby zastal čas. Ten čas, ktorý prúdi v tradičných mestách, akosi rýchlejšie, ľudia sú tam v neustálom pohybe. A Vy ste zrazu nútení spomaliť, obdivovať krásu prírody Rajeckej doliny. Cítite vôňu typickú pre tento kraj, vnímate zelenú farbu stromov a lúk a cítite, že musíte oddychovať. V takomto prostredí „tróni“ na snáď najvyššie položenom mieste mesta hotel Diplomat. A jeho poloha ponúka ešte čosi na viac. Pohorie Malej Fatry a krásu Rajeckej doliny máte pri výhľade z izieb a apartmánov hotela na dosah. K pocitu uvoľnenia sa pridáva pocit, že nemusíte nikam chodiť a predsa ste všade, kam Vás táto príroda volá.

Aký je hotel Diplomat****

Ako sa mení atmosféra podnikania na Slovensku

Raz som niekde čítala, že hotely celkom na začiatku vznikali v čase, kedy sa rozvinul obchod. Ľudia cestovali za ľuďmi a potrebovali na svojich cestách niekde skloniť hlavu. Dnes môžeme konštatovať, že je výborné, že ľudia neskôr rozvinuli túto skutočnosť do podoby, ako hotely poznáme dnes. Sú miestom relaxu, oddychu, zábavy, ale aj miestom obchodných stretnutí. Zjednodušene povedané, ľudia robia v hoteloch „svoj biznis“. Sme presvedčení,  že biznis je dnes predovšetkým o kvalitných obchodných vzťahoch a o spolupráci.  Sme hrdí na to, že od apríla 2015 je hotel Diplomat miestom, kde vznikol a funguje  11. klub podnikateľov podľa konceptu Business for Breakfast (www.bforb.sk) a zatiaľ jediný v Žilinskom kraji. Tento koncept sa nechá viesť sloganom „Meníme atmosféru podnikania na Slovensku“.

Stránky